Automobilių akumuliatoriai. Prekyba, pakrovimas Vilniuje

Automobiliuose akumuliatoriai yra reikalingi, kad užvestų variklį, kauptų ir saugotų generatoriaus sukurtą energiją. Akumuliatorius taip pat teikia energiją žibintams, garso ar vaizdo sistemai, signalizacijai, centriniam užraktui bei kitiems priedams.  O sugedus generatoriui, akumuliatorius tampa pagrindiniu, nors neilgalaikiu, energijos šaltiniu.

Norint išsaugoti ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką, pirmiausia, reikia nepalikti įjungtų automobilio žibintų. Antra, ilgai nesiklausyti radijo, kai išjungtas degimas. Trečia, neužvedus automobilio nejungti kokių priedų į maitinimo lizdą. Ketvirta, turi gerai veikti automobilio generatorius. Penkta, stengtis apsaugoti automobilį nuo didelių temperatūros pokyčių.  Tačiau, jeigu vis dėl to iškrovėte savo akumuliatorių, UAB „REDAGRA“   gali Jums padėti.

Prižiūrėkite savo automobilio akumuliatorių, nes silpnas akumuliatorius sukelia stresą tiek starteriui, tiek generatoriui ir todėl jie turi dirbti ekstremaliu rėžimu dėl kurio gali pakenkti visam automobiliui.

UAB „REDAGRA“  įkrauna akumuliatorius gerai vėdinamoje patalpoje ir pašalina bet kokias automobiliui pakenkti galinčias situacijas.

UAB „REDAGRA“  Jums suteiks šias paslaugas:

  • Akumuliatorių „Bosch”, “Varta” prekyba.
  • Akumuliatorių pakrovimas.