Klientų pageidavimai ir atsiliepimai apie UAB „REDAGRA“

Mums svarbi Jūsų nuomonė, kokia ji bebūtų. Savo atsiliepimus ir pageidavimus galite siųsti el. paštu vilnius@sistemos.net

 

mv-logoDėkoju Klaipėdos serviso Sistemos.net vadovui Algirdui už suteiktą skubią pagalbą ir suremontuotą mano automobilio dujų nutekėjimą. Tai buvo vienintelis automobilių dujų įrangos remonto servisas Klaipėdoje, kuris maloniai sutiko gerokai po darbo valandų sutvarkyti mano automobilį, kad aš saugiai galėčiau grįžti į Vilnių.

Greta Besakirskytė, Marketingo Valdymo Agentūra vadovė

autoerdve logoNaudojamės UAB „Redagra“ teikiamomis paslaugomis. Esame patenkinti jų teikiama dujine įranga ir langų tamsinimo paslaugomis. Maloniausia tai, kad UAB „Redagra“ atitinka kainos, kokybės ir bendravimo tarpusavyje kriterijus ir pilnai patenkina mūsų poreikius.

UAB „Autoerdvė“, Šarūnas

lautra motors logoJau 8 metai naudojamės UAB „Redagra“ teikiamomis prekėmis ir paslaugomis. Ilgalaikį bendradarbiavimą išlaiko darbuotojų kompetencija, prekių ir paslaugų patikimumas, darbo kultūra. Su UAB „Redagra“ visos problemos išsprendžiamos laiku ir kokybiškai. Visada, kai kreipiamės – sulaukiame profesionalios pagalbos.

UAB „Lautra Motors“, Šarūnas  

zaibo ratas logoJau ilgą laiką bendradarbiaujame su UAB „Redagra“. Nei mes, nei mūsų klientai niekad neturėjo nusiskundimų šia įmone. Šios įmonės privalumai – kokybė, patikimumas, įsipareigojimų laikymasis ir visuomet laiku atlikti darbai.

UAB „Žaibo ratas“, Romualdas

v-trans logoSu UAB „Redagra“ jau ne vienerius metus esame partneriai. Abipusis įsipareigojimų vykdymas leidžia patenkinti mūsų bendrų vartotojų lūkesčius.

UAB „V-Trans“, Andrius

mototoja logoUAB „Redagra“ paslaugomis naudojamės jau metus. Esame patenkinti. Labiausiai mums patinka kokybės ir kainos santykis bei įsipareigojimų ir terminų laikymasis. Visuomet padeda iškilus problemoms. Tai įmonė, kuria galime pasitikėti ir toliau bendradarbiauti.

UAB „Mototoja“, Vytautas   

bretlingis logoJau ne vieneri metai, kai naudojamės UAB „Redagra“ paslaugomis. Didžiausias įmonės privalumas – darbuotojų kompetencija. Darbuotojai greitai, lengvai ir protingai išsprendžia iškilusias problemas.

UAB „Baltijos Bretlingis“, Aleksandras

klaipedos_m_vyriausiasis_policijos_komisariatasNuo 2012 metų naudojamės UAB „Redagra“ teikiamomis paslaugomis. Esame patenkinti įmonės teikiamų paslaugų kokybe, kaina bei operatyvumu.

Klaipėdos apskrities VPK,  Robertas

minijos nafta logoJau keletą metų perkame įrangą iš UAB „Redagra“. Dar neteko susidurti su nesklandumais, viską atlieka gerai. Tiek aptarnavimas, tiek kokybiška įranga yra šios įmonės privalumai.

UAB „Minijos nafta“, Rimas

Daugiau nei 5 metus bendraujame su UAB „Redagra“. Pagrindinė priežastis, kodėl pasirinkome UAB „Redagra“ – tai, kad jie atstovauja oficialius dujų įrangos gamintojus bei dujų įrangos programinis palaikymas, pagal automobilio modelį. Mes galime pasitikėti šia įmone ir jos parduodama produkcija.

UAB „Norinta“, Vytautas

autodina logoNaudojamės visomis UAB „Redagra“ teikiamomis paslaugomis. Įmonės privalumas, kad turi visko, ko mums reikia, tvarkingai ir laiku atlieka darbus, išpildo įsipareigojimus. Tiek mes, tiek mūsų klientai visuomet liekame patenkinti.

UAB „Autodina“, Rūta